Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bankban vagy inkább ERSTE...

OTP Bankban vagy inkább ERSTE Bankban nyissak számlát? (21 éves, még diák)

Figyelt kérdés

Korábban én tettem fel ezt a kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

OTP és ERSTE között döntöttem. Inkább melyik legyen?


2016. márc. 4. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy otp. Úgy általában biztosabbnak érzem, a diákszámlák pedig nagyjából hasonló kondíciókkal rendelkeznek mindenhol.

Ami nálam nagyon nagy előny volt az otp mellett, hogy amikor hirtelen volt szükségem kisebb hitelre, simán kaptam, pedig még csak diákmunkán dolgoztam. Megnézték, hogy érkezik minden hónapban a jövedelmem, és kaptam. Más bankoknál ez nem jellemző, munkáltatói igazolást, stb. kérnek, az már eleve kizáró ok, ha az ember diákként dolgozik.

2016. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
otp
2016. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Otp, 15 éves koromban nyitottunk ott számlát nekem, most 23 vagyok, eddig minden rendben volt.
2016. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az OTP diákszámlája jobb a többi bankénál. Később persze lehet váltani, de amire egy diák használja, az kb. ingyen van náluk. Bankkártya, számlavezetés, limitek között kp-felvétel stb.
2016. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Otp- Én is az vagyok 15 éves korom óta, meg vagyok elégedve vele.


23N

2016. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OTP

Sokkal több fiókjuk van, mint az Erstének. És Juniornál még számlavezetési díj sincs.

2016. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!