Cib Bank probléma?

Figyelt kérdés

Cib Banknál felvett hitellel kapcsolatban szerettünk volna ügyet intézni. Bementünk (volna) a városban található bankba, ki volt írva, hogy bezártak véglegesen. Elmentünk egy nagyobb városba, tőlünk kb 60 km-re. Onnan elhajtottak, mondván, hogy nem ott lett felvéve a hitel, nem oda tartozunk. Közöltük vele, hogy az adott városban már nincs Cib Bank. Erre annyi volt a reakció, hogy akkor fel kell menni Pestre.

Most komolyan ez az egyetlen megoldás, hogy el kell kocsikázni tőlünk 200 km-re? Mert szerintem ez abszurd, főleg ha valakinek nincs ennyi pénze, hogy csak úgy felugorjon Pestre, ezzel kiesik egy teljes munkanap is, stb.

Én az OTP-nél vagyok, teljesen mindegy, hogy hol nyitottam a számlát, az ország bármely pontján tudom intézni az ügyeimet. Szerintem ez lenne az alap a többi banknál is. Volt már valaki ilyen helyzetben, vagy ti mit tennétek ilyenkor?



2016. márc. 8. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"vagy ti mit tennétek ilyenkor?"


Egyszerűen felemelném a telefont, felhívnám a CIB Bank budapesti központját és ott mondanám el a problémámat.

(nem itt, mert mi itt a felvett hitellel kapcsolatos problémádra úgysem tudunk megoldást)


A közeli város fiókjából meg nem hagytam volna magam elhajtani, hanem kértem volna a fiókvezetőt.

2016. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonos ügyfélszolgálaton próbálkoznék. Kamuznék, hogy rokkant vagyok, nem tudok odamenni, küldjenek ki a lakásomra egy ügyintézőt, vagy megyek panaszkodni az MNB-hez.
2016. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó hülyeségeket ír. Küldjenek ki ügyintézőt, no comment.


Viszont a fiókhálózatnak éppen az a lényege, hogy bármit el lehet intéz másik fiókban is, nem csak abban amelyikhez elméletben tartozol.


Aki ezt mondta ennyire hülye nem lehet. Esetleg le akart rázni vagy félreértettél valamit.


Amikor egy fiók bezár egy másik fiók veszi át az ügyfeleket, amit közölnek is, tehát lehet, hogy tényleg nem ez az a fiók, de amint mondtam ez semmit nem jelent, bárhol bármit lehet intézni.

2016. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Elmondták, hogy márpedig az a város vette át a mi városunk ügyfeleit is, ahova mi tegnap elutaztunk. Arra nem reagált, amikor mondtam neki, hogy le lettünk ott koptatva azzal, hogy nem oda tartozunk.

De azért ez felháborító, hogy tegnap is el tudtuk volna intézni, de most feleslegesen futottunk egy kört, mert valami idióta ügyintéző elküldött minket onnan és most mehetünk mégegyszer.

Na mindegy, köszi a válaszokat.

2016. márc. 8. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!