Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lehet esély havi nettó...

Hol lehet esély havi nettó 110-el, kezes nélkül, kb 200. 000 hitel felvételére?

Figyelt kérdés
A thm 25% alatt jó lenne, ha megállna. Ingatlan lenne fedezetnek, ha a kb nettó 110 kevésnek bizonyul. Kezest viszont nehéz találni manapság.

2016. márc. 11. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Provident.
2016. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Vannak a providentnek buktatói? Régen nem volt jó hírük, de azóta komolyan szabályozták ezeket a szervezeteket, ha jól emlékszem.

A hitel törlesztésével nem lesz gond.

2016. márc. 11. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezerszer korrektebbek a banknál... előre pontosan tudod a részleteidet, nem változik a futamidő alatt, amit banki hitelről nem nagyon lehet elmodani.
2016. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

200 000 hitel az ahhoz alacsony, hogy a bank ingatlanfedezetet kérjen.

A földhivatali bejegyzésnek, közjegyzői szerződésnek, stb... olyan díjai vannak, hogy ha a bank elengedi, azaz magára vállalja, neki nem fogja megérni. Ha neked kell állnod, olyan plusz költség hárul rád, hogy nagyon rosszul jársz. Ekkora összegnél arányában jelentős plusz teher.



Hány hónapra gondolod? Hosszabb futamidőre lehet olyan alacsony a havi törlesztőrészlet, hogy lehet, hogy megadja.


Bár a helyedben ilyen havi bevétellel nagyon óvatosan bánnék a hitelfelvétellel!

2016. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egy évre kellene. A család havi bevétele kb 300.000 Ft, csak ebből 110 + 40 az, ami igazolható. Ezért is vagyok bajban.

Gondolom, a cofidis, provident, stb pont ezt a célcsoportot célozza meg. Megvan a fedezet, de nincs róla "papír".

2016. márc. 11. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

A fedezet alatt én az ingatlant értettem.


A havi bevételetek az meg lenne, hiszen 300 000 az magas.

De csak az igazolható bér számít.

Amit írtam előbb azt természetesen a 110 000-re gondoltam.

2016. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!