Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik az autó lízingelés feltéte...

Mik az autó lízingelés feltételei?

Figyelt kérdés
A régi autómnak nyáron lejár a műszakija és nem érné meg megcsináltatni (22 éves). A kérdésem az lenne hogy az autólízingelésnek is hasonlók a feltételei mint a hitelnek? mint pl fél éves munkaviszony, határozatlan idejű szerződés. Most váltottam munkahelyet és egyenlőre határozott idejű szerződésem van. Szóval hitelt nem vehetek fel ezért jött számításba a lízingelés.

2016. márc. 13. 10:55
 1/1 anonim válasza:
Mikor én lízingeltem 2007-be akkor kellett a határozatlan idejű szerződés, de szerintem ez is bankja válogatja, és akkor frankos hitel volt, most forint alapú van. Pl. nálam azt is nézték, hogy hányan élünk egy háztartásban, és összesen mennyi a havi bevétel. Van e gyerek vagy nincs. Szóval érdeklődni kell a banknál.
2016. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!