Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha én OTP junior kártyával...

Lala Barnus kérdése:

Ha én OTP junior kártyával rendelkezem, akkor utalhatok-e 133.504 Ft összegben netes utalással?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a napi limited alatt van, akkor simán
2016. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi a napi limit az ilyen kártyákon?
2016. márc. 16. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
amennyit beállítottál
2016. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Átutalásra nincs limit.

(Kártyás forgalomra van.)

2016. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. márc. 16. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

vásárlási limit átutalásra is vonatkozik előző, és ilyen van a junior számlához

[link]

2016. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Átutalásra nincs limit.

(Kártyás forgalomra van.)"


Csodálkozni fogsz: de van :) Legalábbis épp az OTP-nél. Pedig nem Junior vagyok már rég (~15 éve még az volt, azóta NET csomag), csak sosem utaltam nagyobb összeget. De tavaly a nyaralási előleget nem tudtam elutalni, mert napi utalási limit fölött volt. Pedig SMS megerősítés meg minden biztonsági dolog megvolt. 50000Ft volt a limit. Ráadásul csak bankfióban módosítható, és a Direkt nem is írja, hogy lenne ilyen.

2016. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mondom a fejleményeket. Fingomsincs, hogy mennyi a napi limitem, vagy nekem, hogy szabad, hogy nem szabad utalni, de örömmel bejelentem, hogy sikerült az online utalás. :D (plusz 534 Ft megbízási költséggel)
2016. márc. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!