Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankautomatanal tenyleg lehet...

Bankautomatanal tenyleg lehet mobil egyenleget tölteni?

Figyelt kérdés
Erste bankos vagyok, olyan szar ez a bank h a neten nem lehet tölteni, én eddig csak penzt vettem le bankautomatanal, egyenleget tölteni nehez?

2016. márc. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Jó nagy nulla lehetsz, ha nem tudsz neten egyenleget feltölteni.


Gondolom, ha tudod használni a bankautomatát, akkor van bankkártyád is.


[link]


Ennyire bonyolult. Érdekes módon az én ERSTE-s kártyámmal bármit meg tudok oldani. Mondjuk nem vagyok fogyatékos, ez tény.

2016. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képzeld, már 10 évvel ezelőtt is lehetett, Úgyhogy ez nem új találmány.

Amikor pénzt veszel fel, nem látod az opciók között az egyenlegfeltöltést? Tudod, amikor rányomsz a pénzfelvétre...

2016. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te fogyatek de az erstenel nincs olyan lehetőség a netbankba h mobiltoltes, szar bank ez
2016. márc. 20. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3:


Az internetes mobilfeltöltés nem a netbankon keresztül történik, hanem a mobilszolgáltató online felületén keresztül.


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezer éve lehet bankautomatáknál egyenleget tölteni. Az mondjuk nem biztos, hogy mindegyiknél, de a legtöbbnél lehet. Ha van bankkártyád, akkor online is tudhatsz vásárolni, ha megfelelő.


Milyen szolgáltatónál vagy?

Én Telenronál vagyok, a bankom pedig az Erste. Érdekes módon, én a Telenor felületén lazán tudnék tölteni telefon egyenleget, ha kellene. (Ritkán elő is fordult.)


Milyen telefonszolgáltatónál vagy, hogy nem lehet online feltölteni?

Eddig úgy tudtam, hogy az Erste Bank egy bank, és nem telekommunikációs cég, miért is kellene, hogy ott legyen telefon egyenleg feltöltés. :) (Szerintem lenne rá lehetőség.)


Képzelt el, én még a havi számlámat is a Telenor felületén fizetem, bankkártyával.


Amúgy van egy Erste MobilePay nevezetű alkalmazás. Állítólag ebből még más telefonjára is küldhetsz pénzt egyszerűen. (Mivel nincsen Windows Phone verzió, ezért nem láttam az alkalmazást, de mindegy is, mert mindet meg lehet csinálni nélküle is.)


Off:

Az app tulajdonságaiban szerepel például a csekk befizetés. Az sem különös varázslat, igazából egy átutalási megbízás megfelelően kitöltve, és a helyére érkezik a pénz, nem kell postára szaladozni. Az online felületen erre is van egy külön felület, de az sem csinál mást. :)

De befizetésre alternatíva a csoportos beszedés is, amit a szolgáltató kezdeményez.


Szóval egy-egy dologra ezer megoldási lehetőség van, mindenki használja azt, ami neki a legjobban megfelel.

A bankra és a különféle szolgáltatásokra eszközként kell tekinteni...

2016. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!