Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek kell hozzá külön...

Tete0123 kérdése:

Szerintetek kell hozzá külön papir? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én vettem fel hitel de anyukámmal egy számlán vagyunk. Egy pinkod stb. És én olyat szeretnék hogy saját külön állo számlát akarok amire én kapom fizut, vonják a hitelt kapom az smst hogy vonnak utalnak. Akk kell valami kérelem vagy valami hasonló papir h én anyukámmal meg akarom szüntetni a számlát és saját külön állót akarok ??

2016. márc. 22. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs hogy egy számla két külön ember nevén legyen egyszerre.
2016. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyi kell hozzá, meg a másik számlatulaj, a bankfiókban elmondják a részleteket
2016. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kevés infót adtál meg.

Milyen hitelt vettél fel?

Anyukád adóstárs a hitelben?

A havi részlet fizetéséhez a kölcsönszerződésben anyukád számlája lett megjelölve, mint törlesztési számla?

2016. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asszem ez a személyi kölcsön. Én fizetem én nevemen van a hitel. Csak mondta anyum h ne csináljunk nekem külön számlát ha meg lehet osztani a számlát. Úgy értve hogy ugyan az bankszámla szám is meg minden csak az én nevem is van.
2016. márc. 23. 18:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilya és ez a otpnél van. Bocsánat ezt nem irtam le.
2016. márc. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!