Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes bankszámlát nyitni?

Hol érdemes bankszámlát nyitni?

Figyelt kérdés
Még nem volt bankkártyám most viszont eljött az idő,mert szükség van rá.Viszont ebből kifolyólag nem vagyok otthon a banki témákban.Így esetleg,hogy a K&H , OTP , MKB , Raiffeisen , Gránitbank stb..melyiknél érdemes.Amit tudok,hogy a számlámra 50.000 ft felett havonta fizetésből érkezne rá pénz,de csak 1 éven keresztül mert utána újból tanulok,akkor viszont 0ft menne rá.Így akkor érdemes olyan opciót választani ahol alapból a 0ft havonta az elvárás? A felvilágosítást köszönöm előre is,sokat fog segíteni.
2016. márc. 26. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne diakmelohoz, bocsi, hogy idepofatlankodok
2016. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
otp
2016. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtakból ítélve tanuló lehetsz, vagyis fiatal.

Én az OTP Junior/Jump számlákat javasolnám.

Juniornál egyáltalán nincs számlavezetési díj, meg jövedelem-elvárás sem, a Jumpnál is csak valami 185Ft. (Ha már betöltötted a 24-et, akkor csak Jumpot igényelgetsz).

De diákszámlája a k&H-nak is van, esetleg nézd meg a honlapjukon! Bár én a sok fiók, sok ATM miatt inkább az OTP-t javasolnám...

2016. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!