Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megérkezik még ma vagy szombaton?

Megérkezik még ma vagy szombaton?

Figyelt kérdés
Tanulmányi ösztöndíjat ma reggel 10-11 között utalták (ekkor már az volt írva az összeg mellé Neptunban, hogy teljesített). Még mindig nem érkezett meg az összeg. Már ne is várjak rá a hétvégén, vagy még reménykedhetek, hogy megjön? (OTP-s vagyok, de a sulim egy másik bankból utalt)

2016. ápr. 8. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
4 óra, ha elutalták volna 11 körül, ahogy állították már megjött volna. Biztosan később utalták, még ma biztosan megérkezik ha utalták. Szombat, vasárnap teljesen kizárva mert nincs utalás és a folyamatban lévő utalások sem teljesülnek, és amit ma későn utalnak azt legkorábban hétfőn 8 órától várható.
2016. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát hallode, én vaterazok és rengeteg utalás történik körülöttem, a leghosszabb eddig:

Hétfőn küldte a vevő a bizonylatot, hogy utalt és szerdán jött meg a pénz!! Pedig bankon belüli utalás volt.

2016. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sulid jó eséllyel államkincstári számláról utal (100.... a kezdete) a MÁK pedig nem tagja az InterGiro2-nek, azaz a napközbeni átutalási rendszernek, a kincstári számlák mindig GIRO1ben számolnak el, éjszaka. Azaz a pénteken banküzemi időben (tárgynappal) indított utalás hétfőn éjjel, a pénteken, de tárgynapot követő nappal indított utalás kedden érkezik meg.

Ha kerbankos számláról utal a suli, akkor 1 (és nem 4!!!) órán belül végbemegy az utalás.

2016. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!