Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha a Néemtországba...

Jo29 kérdése:

Mi történik ha a Néemtországban felvett hitelt nem tudom tovább fizetni?

Figyelt kérdés

Németországban éltem több mint 2 évig és akkoriban vettem fel személyi kölcsönt egy banktól, az ottani fizetésemből nem is okozott nehézséget ezt törleszteni.

Sajnos haza kellett jönnöm Magyarországra családi okok miatt, és így már nem tudok törleszteni az itteni fizetésekből. A kérdésem az lenne hogy milyen lépések várhatóak a bank részéről? Tudnak egyáltalán velem valamit kezdeni?


Kérem csak olyanok írjanak akik már voltak hasonló helyzetben, vagy biztosan tudják h mire számíthatok!



2016. ápr. 9. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne..:(
2016. ápr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fcsenike válasza:
Szia, én is most költöztem haza Németországból. Nekünk is van hitelünk. Auto. Van olyan lehetőség, hogy idegenhitel kiváltás. De szerintem az itthoni hitelek százszor rosszabbak, mint a kintiek. Viszont próbáld meg fizetni, mert én úgy tudom, hogy van adósok börtöne. Kint nem packáznak. De hát ha ír valami okosabb. De amit bevállaltál azt sajna fizetni kell! Muszáj
2017. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fcsenike válasza:
Húú bocs, most néztem hogy milyen régi a kérdés. bocsi
2017. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!