Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártyák közötti...

OTP bankkártyák közötti azonnali átutalás díja?

Figyelt kérdés

Semmilyen hirdetményben nem találom ennek a költségét.

Valaki tudja, hogy mennyibe kerül?



2016. ápr. 11. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Mert számlák között utalsz, nem kártyák között.
2016. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

#1: Ez egy OTP-n belüli átutalási lehetőség. Tényleg kártyaszámot kell megadni hozzá.

A díja megegyezik a rendes átutalás díjával, tehát ugyanannyiba kerül, mint egy bankon belüli elektronikus utalás. Saját számlák közt ingyenes. Az utalással szembeni előnye, hogy mindig azonnal teljesül, míg az utalás bankon belül is csak banki időben lesz tényleg azonnali.

2016. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm! :)
2016. ápr. 11. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy tudom, hogy kártyák közötti utalásnál, még saját számlák esetén sem ingyenes. (Annyi mintha más OTP-snek utalnál.) De régebben voltam OTP-s, lehet, hogy rosszul tudom.
2016. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Jelenleg a saját számlák közti átvezetés ingyenes a bankon belül (és ezt amúgy tranzakciós adó sem terheli, így nincs mit áthárítani sem).
2016. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Múltkor én is felkutattam mindent, de sehol sem találtam a 0-24 órás azonnali átutalás díját, ami egyébként valóban 2 OTP-s bankkártya megadásával lehetséges. Megcsináltam a tranzakciót (hétvégén utaltam kb. 10e Ft-ot), majd emlékeim szerint néhány nap múlva egy 150-350 Ft közötti összeget vontak le, mint tranzakciós díjat. Egyébként, minden létező utalásom ingyen van a bankszámlán és saját számlák között történt az átutalás. Ez 1-2 éve volt, nem tudom azóta változott-e a helyzet.
2016. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hali, utolsó vagyok.

Most csináltam a hétvégén saját számlák között 5000 Ft-os utalást. Hétfőn 138 Ft tranzakciós díjról kaptam értesítést sms-ben. Szerintem ez független a díjcsomagodtól és minden mástól. Ennek ennyi a díja. (A díjcsagom szerint minden utalásom belföldre ingyenes.)

2016. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 avada0 válasza:
Tőlem legombolt több mint 300 forintot az OTP ezen funkció használata miatt. "Kártyafedezet biztosítás" néven. Csak az tartott órákig amíg kiderítettem, hogy mi miatt keletkezett a levonás, az hogy a pontos díj hol szerepel meg még tovább. (Gyakorlatilag egy régi megszűnt számlacsomagra utaltak a jelenlegi dokumentumból.)
2019. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor utaltam már. OTP-s vagyok. Utaltam már OTP-s számlaszámra abank mégis vont le pár száz forintot.
2020. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!