Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Payoneer, akkor hogy is van...

Payoneer, akkor hogy is van ez pontosan?

Figyelt kérdés

Ennél a Payoneernél csak Bankkártyát lehet igényelni?

Tehát bankszámlát és a kártyát nem? Magyarul lennie kell egy meglévő bankszámlának bárholis a világon, és ahhoz lehet igényelni ettől a cégtől Payoneer (Bank)kártyát?

Ez mitől jobb mint akkor már ahol van a számla, attól megigényelni az ő kártyájukat? Nem teljesen értem mitől jobb így ez a Payoneer..



2016. ápr. 16. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, a payoneeres számládhoz lehet kártyát igényelni. Ugyanaz, mintha pl a Paypal is kitalálná, hogy bankkártyával is lehet használni.
2016. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát maga a Payoneer az egy számla ? Kicsit eltévedtem akkor.

De miért van ezesetben amikor regisztrálnék, a "Majdnem kész" utolsó lépésnél kéri a bankszámlaszám adataim és Bankom nevét?

Én ebből következtettem hogy ez csak meglévő bankszámlához való bankkártyát biztosítana akkor?!

2016. ápr. 16. 16:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyértem olyan mint ha egy már meglévő bankszámlaszám adatait kérné.
2016. ápr. 16. 16:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Félre írtam az elejét a kérdésemnek:

Tehát bankkártyát és számlát nem vagy mi?!*


Mert amikor regisztrálnék, az utolsó lépésnél úgy tűnik, hogy már egy meglévő bankszámla számot nevet stb-t kér. Nem teljesen tiszta. Vagy csak az alapján azonosítana be?

2016. ápr. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!