Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vitám van a Férjemmel. Hány...

Vitám van a Férjemmel. Hány forint volt az 1980-as években egy francia frank?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1985. március 16-án (találomra rákerestem egy dátumra 5,07.


[link]

2016. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Azt azért ne felejtsük el, hogy a '80-as években nem lehetett csak úgy bárkinek minden sarkon valutát váltani, így aztán az "after market" bármi lehetett, vélhetően ennél azért lényegesen magasabb áron cserélt gazdát, így ez is okozhatja, hogy másra emlékeztek a férjeddel.
2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"géphiányos" öregasszony vagyok, ezért az első válaszát nem értem. Én a hivatalos akkori átváltásra gondoltam. Tudom, hogy feketén drágábban lehetett venni.
2016. ápr. 16. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: valamiről a GYK-t is nyomkodod, legalábbis nem hallottam még levélpapír-internet interfészről :D



Az első válasz az aznapi hivatalos MNB deviza árfolyam volt, az adott oldalon pedig visszakeresheted ezer évre, hogy mik voltak a hivatalos árfolyamok, ha mégsem felelne meg az általa találomra kiszúrt nap.

2016. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, kérdező, mit nem értesz.

Én is rákerestem itt:

[link]

Nekem 5,44 Ft.-ot mutat az első által megadott dátum egy francia frankra, de a lényeg ugyanaz.

2016. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért utolsó, mert az április az nem március...
2016. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,nem géphiányos, hanem agyhiányos voltam. De már sikerült megfejteni. 5,40 volt a frank. hihetetlen ! Köszönöm kedves Első a táblázatot. Rájöttünk a végén.
2016. ápr. 17. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért utolsó, mert az április az nem március..."


Igazad van, elírtam a dátumot. :D

De a lényegen akkor sem változtat. :)

2016. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!