Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tesco árufeltöltőként mennyit...

Tesco árufeltöltőként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

br. 120-130 között + túlóra + 18:00 után műszakpótlék reggel 6-ig.


Bár most nagyon megy az egyezkedés valami fizuemelésről.

2016. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
85-90 nettónál (ebben erzsébet utalvány is benne van) többet soha nem kaptam, még akkor is ennyit kaptam amikor volt fizetett szabadságom, szombat, vasárnap, délután , se többet se kevesebbet .
2016. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolsó:

A fizetett szabadságra nem jár extra pénz (miért is járna?)

Az erzsébet utalvány fixen 8,000 ft mindenkinek aki teljes munkaidős.


A vasárnapra és a 18 óra utáni munkavégzésre pedig van pótlék, ez alól sincs kivétel.

2016. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A fizetett szabadságra igenis jár extra pénz, a bérpapíromon valamilyen pótlékként volt feltűntetve ott ahol dolgoztam és ha reggeles lettem volna aznap amire kivettem a szabit akkor többet is kerestem a szabival mint ha dolgoztam volna.


Persze ha szabizol nincs délutános, éjjeles pótlék ami meg ugye több.


Ettől függetlenül a kérdésre is válaszolva nekem azt mondták kezdőként megvan a 100 nettóba de ez még 2 éve lehetett.

Egy gyárral jobban jársz fizetés szempontjából.

2016. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmiféle extra pénz nem jar szabira... Csak az alapbér!
2016. ápr. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De igenis jár, csak nem az összes cégnél.
2016. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Törvényileg NEM JÁR.


Az, hogy van olyan cég, aki bónuszként fizet (bár megmondom őszintén én ilyet még nem hallottam és azt 100%-os bizonyossággal tudom, hogy a kiskereskedelmi ultik nem fizetnek), az az ő dolguk.


De te itt valamit nagyon benéztél, az tuti. Főleg abból látszik, hogy kevered bele, hogy miként lettél volna beosztva. Tök mindegy, ha éjszakásként kapsz egy nap szabit akkor sem kapsz extra pénzt mert éjszakás voltál, csak az alapbéred!

2016. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezt én is tudom hogy nem kapom meg a délutános vagy az éjjeles pótlékot szabi alatt de ezt mondtam is.... Én kaptam egy kis távolléti pótlékot (így volt feltűntetve a bérpapíron) és igen nem kiskereskedelmi cégnél dolgoztam hanem nagy multinál, de hát nyílván semmi juttatást nem kap az ember kiskereskedelemben, erre számíthat.
2016. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "Nagy multi" lehet kiskereskedő is... (aldi, lidl, spar, tesco, auchan, stb... mind mind kiskereskedő)
2016. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jólvan akkor is nekem van igazam és kész :D
2016. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!