Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem küldtek értesitőlevelet...

Nem küldtek értesitőlevelet fizetésletiltás (33%) teljesíttetés előtt számomra. Jogos a levonás?

Figyelt kérdés

Munkáltaltatótól kikértem az ő példányait, így legalább megtudtam miről is van szó! Egy 4évvel ezelőtti levonás amit 3 évig vontak, 1 millió Forintot gyűjtöttek be tőlem 3 év alatt, úgy hogy én kezes vagyok! Az adós gyermeket szült, így csak tőlem tudtak behajtani. Közbe férjhez ment, mára már a gyerekek is felnöttek, oviba járnak. Utolsó hónapok voltak mikor megtudtam hogy fel lehet függesztetni a devizahitelre hivatkozva. Rá pár hónapra közölte a kezes aki egyébként sógornő hogy nullázva lett a hitel, papírt is kaptak róla. Én azóta se kaptam semmi levet, csak most döbbentem meg mikor fele annyi fizetést kaptam mint amire számítottam. Szóval kérdésemmel arra gondolok hogy ha értesítettek volna egy hónappal előtte mint ezt anno is tették, akkor most nem vittek volna ekkora mínuszba erre a hónapra, előre elköltöttem már a havi fizetésem amire számoltam. Valaki akinek rálátása van a témában, szívesen fogadnám ha felvilágosítana!


Köszönöm



2016. máj. 6. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Elírtam, az adós közölte hogy 0ázva lett a hitel. Ja és erről jut eszembe, amit ki kértem másolatot azon lehet csak nekem tűnik úgy mintha engem tüntetnének fel adósnak, és a az adóst kezesnek!


Idézem:


A bíróság által 13XX2 számú határozata alapján a végrehajtást elrendelő XXX Bank végrehajtást kérőnek(hivatkozási száma: 123123 Virág Tamara KEZES VH) Kérdező neve Adós végrehajtási ügyében: ÉS akkor itt leírják ügye hogy felhívják a munkáltató figyelmét hogy le kell vonni a 33%át a béremnek Kölcsönösszeg jogcímen.. 125.000 költség és 20.000 jutaléki összegről.

2016. máj. 6. 17:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Fizetési meghagyás az adós ellen ...probléma megoldva
2016. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!