Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal új lejárati dátum,...

Paypal új lejárati dátum, miért nem jó?

Figyelt kérdés
Amióta új kártyám( Otp junior) illetve lejárati dátumom van nem tudom beregisztrálni a kártyám paypal-ra. Próbálkoztam azzal, hogy a regisztrációmat töröltem és egy teljesen új fiókot csináltam, de ott se engedi a kártya beregisztrálását valaki esetleg tudna megoldást vagy alternatívát? írtam a paypalnak nem válaszoltak hívtam az otp-t azt mondták ezzel ők nem tudnak mit kezdeni.A kártya váltás előtt tökéletesen működött.

2016. máj. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a meglévő kártyádnak kell átírni a lejárati dátumát. Más PayPal fiókhoz nyilván nem fogod tudni hozzáadni, mert egy kártya csak egy fiókhoz tartozhat. Amelyik fiókhoz meg eleve hozzá van adva, ahhoz sem fogod tudni még egyszer.

Főoldalon jelez bal oldalt, hogy :


Bank accounts and cards

OTP Bank Zrt x-12345

MasterCard x-6789

Expired


Rámész az "Expired" feliratra, majd Edit, majd átírod a lejárati dátumot meg a CVC kódot és kész.

2016. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos valami megmagyarázhatatlan okból mikor beléptem pár hete akkor töröltem a kártyát nem módosítottam és újra hozzá akartam adni helyes lejárati dátummal amit nem engedett. Jelenleg egy új fiókom van és a kártyámat semmihez se tudom hozzáadni. Regisztráljak másik Ip címről egy fiókot és ahhoz adjam hozzá vagy hogy lehetne ezt helyrehozni ?
2016. máj. 11. 07:49
 3/4 anonim válasza:
Melyik fajta OTP Junior-od van? Mert úgy tudom hogy a 6-12 éveseknek lévő kártyával nem lehet online semmit kezdeni
2016. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet vele, ezer éve fizetek ezzel a kártyával neten, az új lejárati dátum óta van fennakadás.
2016. máj. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!