Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H banknál nyitottamszámlát...

K&H banknál nyitottamszámlát kártyát is kértem megjött a pénzem de nemtudom levenni mert még nem él a kártya aktiválni kellett volna de nem volt idöm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
vasárnap legkésöbb kellene a pénzem de levenni nemtudom neten betudok lépni de anyu számlájára hiába utalom ugye szombat van nem utal ... mit lehet tenni ilyenkor? pinkodom nincs még mert bankban adják meg ..és nemtudtam elmenni idöhiányában..

#bankkártya aktiválás #bank ügyintézés
2016. máj. 14. 10:30
 1/2 mittudomen1321 válasza:
beaktiválni a kártyát valszeg be tudod 2 perc alatt, de pin nélkül semmire sem mész. amit meglehet próbálni az bankkártyák közötti azonnali utalás. aktiváld be a kártyát, asszem ahhoz nem kell pin. és keress olyan lehetőséget a webes felületen hogy bankkártyák közötti utalás. odafigyelve ad meg édesanyád kártya számát és utald rá az összeget. szinte azonnal végre szokja hajtani AZ otp... szóval nem tudom, nézz szét ott hátha találsz valami ehhez hasonló lehetőséget és olvasd el a leírását. meglehet hogy ehhez édesanyádnak is kendhásnak kell lennie. remélem sikrül
2016. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor a kártyát átvetted a fiókban nem vetted át a PIN kódot is?

Vagy a kártyát postán küldték, de a PIN-t csak fiókban?

2016. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!