Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi hitelt vehetnék fel...

Mennyi hitelt vehetnék fel lakásvásárláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy milyen feltételek kellenek a lakáshitelhez. 20 éves vagyok, bejelentett éves állásom van, havi nettó 140et keresek. Jelenleg otthon lakom, de szeretnék lakást/házat venni. E kapcsán lenne kérdésem, hogy mik a hitel feltételei az én esetemben. Kb. 5-8 milliós házban illetve lakásban gondolkozom. Hogy kezdjek neki? Nem igazán értek hozzá, és sajnos nincs senki aki ebben segítene nekem. Tudna valaki tanácsot adni ezzel kapcsolatban? Nagyon köszönöm!

20/L



2016. máj. 17. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"és sajnos nincs senki aki ebben segítene nekem."


Bemesz barmelyik bankba, es egy oran at ingyen kifejtik neked a lakashitelezest A-tol Z-ig. Vagy kersz ingyenes visszahivast a honlapjukon.

2016. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy kell e még valami plusz feltétel, hogy ne csináljak feleslegesen hülyét magamból a bankban. De köszönöm a válaszod!
2016. máj. 17. 10:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg ajánlani egy bankot? Mert akkor felhívnám őket.
2016. máj. 17. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. ez, jobb oldalon megadod az adataidat es visszahivnak ingyen: [link]


Itt is vegigolvashatsz nyugodtan mindent: [link]


Itt is van rengeteg info, fennt meg a narancssarga visszahivast kerek gomb: [link]

2016. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2016. máj. 17. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első, és legfontosabb, hogy mennyi önerővel, azaz mennyi pénzzel rendelkezel most a vásárláshoz?
2016. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hitelfelvételnél az első, és legfontosabb, hogy bebizonyítsd, hogy valójában nincs is rá szükséged. Azaz rendelkezel egy rahedli önerővel, olyan ismerősökkel, akik hajlandóak érted kezességet vállalni, stb.
2016. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!