Ha az interneten akarok utalni pénzt bankszámlára, az kerül plusz költségbe?

Figyelt kérdés
OTP-s vagyok, és az lenne a kérdésem, ha nem akarok bemenni egy OTP Bankba és ott kérni, hogy egy bizonyos bankszámlára utaljanak már el egy bizonyos összeget, megtehetem itthon az interneten keresztül is? Az OTP-nek van egy honlapja, az OTPdirekt, de nem szeretnék semmi plusz költséget fizetni. Tudom, hogy az utalás 600 Ft, de azon kívül nem szeretnék belépni az OTPdirekt csomagba, hogy minden hónapban pénzt vonjanak le a használatért. Tudok úgy itthonról internetről utalást intézni, hogy csak a bizonyos összeget veszik le a számlámról és az utalási költséget?

#internetes utalás #OTP Bank #OTP Bank átutalás #OTP pénzátutalás
2016. máj. 30. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerződésed az otpdirekt-hez, akkor nem. Irány a bank.
2016. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bankot, lehet, hogy tudsz telefonon utalást kezdeményezni.
2016. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Internetbank szerződés kell hozzá. Ami egyébként hosszútávon többnyire jóval olcsóbb, mint fiókban intézni az ügyeket.
2016. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értsd: az otp direkt használata díjmentes, szóval nem kell csak azért fizetned, mert szerződést kötsz rá. Ráadásul ha in benn utalsz, általában jóval olcsóbb, mintha személyesen tennéd.
2016. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!