Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy zajlik az euró beváltása...

Hogy zajlik az euró beváltása forintra?

Figyelt kérdés
Eljött az ideje hogy beváltsam egy korábbi keresetemet, ami történetesen euróban van. Ezt Ajkán, legfeljebb Veszprémben szeretném megtenni. Viszont nem világos, hogy hol érdemes ezt megtenni, ahány oldalt néztem annyi helyet írtak. A kezelési költségek hogy alakulnak? 454 euró 8 eurócentről lenne szó. OTP ügyfél vagyok, azt sem bánnám ha ott tudnék váltani, de nem találtam információt a kezelési költségről.

2016. jún. 8. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

NE a bankban valtsd be, keress penzvaltot, sokkal jobb arfolyamon valtanak. A keszpenzt meg vidd be a bankba, ingyen be tudod fizetni a sajat szamladra.


Tessek, keress penzvaltokat: [link]

2016. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A centeket és a fém eurót nem fogják beváltani csak a papirt.

Néhol felszámítanak 0,3% tranzakciós illetéket, néhol benne van az árban. Más költség nincs, épp eleget keres a váltó az eltérő vételi és eladási árfolyamon.

2016. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!