Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok OTP-s kártyáról...

Hogy tudok OTP-s kártyáról paypal-ra utalni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 14:56
 1/3 anonim válasza:

Gondolom ezen azt érted, hogy hogyan tudsz kártyával paypal rendszeren keresztül interneten fizetni.

Ha erre gondoltál akkor nézd meg, hogy dombornyomott bankkártyád van e, mert ha nincsen akkor eleve felejtsd el , sima, egyszerű bankkártyával ezt nem tudod megtenni.

2010. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom az erste bankot erre, a VISA virtuális vagy milyen bankkártyájukat (vagy virtuális vagy elektromos számla, valami ilyesmi). Az nem dombornyomott de az is használható paypalhoz, és eddig minden más oldal is elfogadta. 0 forintért csináltam náluk ilyet, egész gyorsan ment az ügyintézés, mondjuk 1-2 hét volt mire megkaptam a kártyát is asszem de talán már előtte is tudtam használni a virtuális számlámat.
2010. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem kell dombornyomott, nekem sima visa electron van (otp) és elfogadják. csak hozzá kell adnod a kártyádat a PP számládhoz, levonnak 400forintot amit aztán vissza is kapsz. a számla kivonatodon ott lesz a tranzakció, annak a kódját kell majd megadnod nekik. ezután már használhatod is vásárlásra, nem kell külön utalni pp-ra, mert ha ott nincs elég pénz automatikusan a kártyáról fogja levenni ami hiányzik
2010. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!