Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki nekem vette fel és...

Ha valaki nekem vette fel és adta oda az 1.5 milliós összeget, de erről papír nincs, akkor mi van?

Figyelt kérdés
kölcsönökről van szó, készpénzben adta oda de most nem tudok éppen törleszteni
2016. jún. 19. 20:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mit tud tenni ? munkahelyi HR-re akar menni
2016. jún. 19. 20:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Legálisan túl sok mindent nem tud tenni.


Be tud adni fizetési meghagyást ellened, de mivel bizonyítani nem tudja (legalábbis állításod szerint), így nem tudja majd behajtani.


Kevésbé legálisan felnyom mindenhol ahol lehet, besároz a munkahelyeden vagy pofánver egy péklapáttal.

2016. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Simán rendőrségre mennék, ha ilyen gerinctelen vagy, lazán bizonyítható a költekezésed, amire ez volt a fedezet.
2016. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
100% nem tudja bizonyítani, hogy miattam vette fel, mindig fizettem, de most 1-2 hónap megcsúszás van, beteg a gyerek és nagyon sokba kerül a kezelés, de HR-rel fenyeget, de akkor meg soha nem tudnék neki fizetni, nem arról van szó, hogy nem fizetném többet.
2016. jún. 19. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
nem is azt fogják vizsgálni, miért vette fel, hanem azt, hogy te milyen színvonalon éltél, mit vettél, stb...
2016. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hitelre ment el, a szinvonal 0. ránkdől a ház
2016. jún. 19. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem történt bűncselekmény, ugyhogy ne beszéljünk zöldségeket, a rendőrséget egy ilyen ügy totálisan hidegen hagy.
2016. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó, nem hagyja hidegen őket, férjem a sógornőmnek vette fel, nem fizetett és feljelentettük, mert más lehetőség nem volt. Ők autót vettek, hamar kiderült... simán meg lehet lépni a feljelentést.


Kérdező, a hiteltörlesztésre meg fogják kérdezni, miből... simán buktad.

2016. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
abszolút nem vettünk semmit, hitelekre ment el, meg max kajára
2016. jún. 19. 21:45
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
De a hiteltörlesztés látszik... Pénzed meg nem volt rá. Ennyi.
2016. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!