Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Oney bank miért lassú ennyire?

Oney bank miért lassú ennyire?

Figyelt kérdés

Sajnos rászorultam hogy hitelt vegyek fel,Oney-nál igényeltem már kb két hete,azóta nem jelentkeznek.Már hívtam őket és mondták hogy folyamatban a dolog várjak még pár hetet!????Azt mondták bírálják...

Azt sem értem mikor beadtam a papírokat azt mondták hogy megkapom a kívánt hitelt,csak felküldik a központnak a papírokat.Utána meg azt mondták hogy még egyszer bírálni fogják és nem biztos hogy megkapom.

Ki érti ezeket?



2016. jún. 21. 20:57
 1/1 anonim válasza:

Haverom is próbált ott felvenni kölcsönt.telt múlt az idő nem hívták,közben talált egy másik bankot ami pik pak adott neki!kb félévre rá felhívta ez az oney banda hogy nem kapja meg.

Röhejesek ezek.

Szerintem ezeknél senki nem kap személyi kölcsönt.

2016. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!