Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Normális hogy ilyen "sokat"...

Normális hogy ilyen "sokat" levonnak egy OTP Junoir? Jump? Kártyáról?

Figyelt kérdés
Azt mondta a hölgy nekem, hogy ez a jump kártya annyiban tér el a sima junior kártyától h van egy netes része, tehát van egy külön netes számla stb stb. (mint egy PayPal). Illetve hogy ezért havi 150 forint körül kell fizetni érte. Igen ám, de mindenért von le pénzt. 3 felvétel után legutóbb is 1000 et vont le. Közben sms díj 250 forint, összegzési valami 150 forint. És ott járok hogy havi szinten 2500-3000 forintot már le is kapott. És hozzá teszem hogy ugye általában több felvétel után von le nagyobb összeget. Legutóbb felvettem pénzt, ki is írta h felvételért 159 forint levonás tehát azért levonta. aztán vettem fel pénzt és 1000 forintot vont le pedig még kevesebbet vettem fel. persze üzenetdíjat azután is vont.. :D Akkor ez most mi?

2016. júl. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igényelni kellene a kétszeres (max 150ezres) ingyenes pénzfelvételt. SMS értesítőt meg mondd le, ha nem kell.
2016. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első, nyilatkoznod kell az ingyenes kp felvételről. Így 2 alkalommal 150 ezer forintig ingyenesen vehetsz fel kp-t, a további kp felvételekért továbbra is fizetni kell. (Javaslom, hogy kalkulálj kicsit előre és az ingyenes kp felvételnél nagyobb összeget vegyél fel, ahhoz mérten, hogy mennyire lesz előreláthatólag szükséged)


Mondd le a felesleges értesítőket is (tranzakciók, pénzfelvét), ha sokat használod a kártyád, azzal szép összegek mennek el.

2016. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" jump kártya annyiban tér el a sima junior kártyától h van egy netes része, tehát van egy külön netes számla stb stb."



Ezt nem értem. nekem sima Junior kártyám van és van OTPDirektem, meg neten is tudok vásárolni vele.

2016. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom amikor neki lett, akkor még nem volt hozzá automatikusan, vagy nem kérte.
2016. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!