Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legkedvezőbb OTP...

Melyik a legkedvezőbb OTP számlacsomag számomra?

Figyelt kérdés

Most leszek 24 éves, így a junior számlám lejár és váltanom kell. A fizetésemet nem a számlámra kapom, illetve ritkán használom vásárlásra/pénz felvételre a kártyát. (Van amikor egész hónapban nem használom, szóval a pénz nem nagyon mozog.)

Melyik lenne nekem a legmegfelelőbb számlacsomag? Én az alap, illetve a simple számlacsomagot találtam. Melyik a jobb, vagy esetleg van másik ami jobb lenne nekem?


Egy másik kérdés, hogy amint 24 éves leszek, a junior számlámat felváltja egy másik (kedvezőtlen)? És akkor be kell mennem egy bankfiókba és ott olyanra váltani amilyet szeretnék?


Köszi!



#számla #bank #csomag.otp #EBDÖNTŐ
2016. júl. 10. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz az OTP-hez? És hová kapod a fizudat? Nézd meg pl. itt a lehetőségeket:


[link]


Amúgy ha alig használod a folyószámlát, akkor gyakorlatilag fölösleges, bármikor nyithatsz egyet, ha szükség lesz rá. Közüzemi, telefonszámlákat fizetni pl. sokkal egyszerűbb folyószámla birtokában, online vásárláshoz is kell, ha szoktál ilyesmit csinálni, én boltban fizetni is kizárólag bankkártyával szoktam. Vannak 0 forintos számlavezetéssel is (pl. a CIB Eco), mindenképp olyat keress, ahol mindent tudsz könnyen kezelhető netbankon intézni.

2016. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Simple, de gondolom, szólni fog a bank, ha lejár a Juniorod, szerintem a 25. születésnapod előtt nem sokkal.
2016. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!