Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkaptam az új bakkártyám,...

Megkaptam az új bakkártyám, de nem tudok be lépni az interneten, hogy meg nézzem mennyi egyenleg van rajta, mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban járt le a régi, kiküldtek egy újat, amit múltkor be vittem a bankba, és csináltam egy aktiválást. (ATM-en keresztül lekértem egy egyenleg infót) Ma el mentem a bankba befizetni rá pénzt, de itthon nem tudom lecsekkolni az otp oldalán hogy végül is mennyi van most rajta, (az OTP egyenleglekérdező oldalon) mert nem tudok belépni, nem hoz be semmit. Ilyenkor mi a teendő? AZ lehet a probléma, hogy a régi kártya még használatban van az iPhone-omon? azt iktassam ki? vagy mit kéne most tenni? Előre is köszönöm!
2016. júl. 12. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!