Lehetséges, hogy az otp kártyára nem érkezne meg a pénz?

Figyelt kérdés

Pár hónapja csináltattam az otp-nél bankkártyát, mert a jövőben erre fog érkezni a fizetésem. De én nem tudok rajta elmenni, mert nem értem havonta mennyit fognak le. Csak internet hozzáférést kértem plusz a kezelési költség van. Ez körülbelül 500-600ft körül van havonta. Raktam rá pár ezret, hogy mig a fizetés nem érkezik rá ne legyen minuszban (ez kb 2 hónapja volt). Ma néztem az interneten a bankszámlát és az van irva, hogy -1500ft. És utaltak nekem pénzt tegnap, de nem is érkezett meg.

Lehet, hogy a bankszámlámra nem érkezik meg a pénz? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 1. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A bankszámlára megérkezik a pénz. HA helyesen adták meg a számot és egyáltalán tényleg utaltak. Külföldről azonban több nap is lehet, mire ideér. A számlád meg azért van minuszban, mert tartozol nekik. Lehet, hogy bankkártya kiállítási díjjal, vagy valójában nem csak ennyi a havid díjad.
2016. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mikor magam raktam rá pénzt (hogy ne legyen minuszban) azt sem mutatja ki az internet.

Köszönöm a válaszod.

2016. aug. 1. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Oké, ha te arra akarsz mindenképpen kilyukadni, hogy a számldára nem lehet pénzt befizetni vagy utalni, akkor fölösleges itt kérdezősködni, mert csak egy megoldás van: bankba bemenni és megbeszélni.
2016. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerintem: NET számlacsomagod van, és amikor bejelentkezel két számlát látsz. Neked alapból a webkártyás csomag van kiválasztva, azon meg nem volt forgalom. Simán csak rakd át a másikra (nálam a felső a rendes számla, az alsó a webkártya, de írja is).
2016. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. aug. 1. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy a NET számlához alapból két számla tartozik: a virtuális webKártyáé és a "rendes főszámláé". Lehet, hogy az egyik nincs bevonva a számlakörbe, bár ez a főszámlánál elég érdekes lenne.

A lényeg, hogy a netbankban nézd meg, a számla elnevezéséből kiderül.

2017. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!