Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sony xperia nem frissiti az...

Martin40 kérdése:

Sony xperia nem frissiti az androidot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy xperia z3-am, amirol tudom, hogy kijott ra a 6.0-as android (marshmallow) de mikor a beallitasokban ramegyek hogy szoftverfrissites, azt irja hogy a keszulekem naprakesz. Valaki segitsen hogy ilyenkor mit tudnek csinalni!

#frissítés #Xperia #Android #Sony #szopjakiazandroid
2016. aug. 11. 01:18
 1/4 anonim válasza:
Csatlakoztasd a géprdre,ott hy telepít egy Sony PC alkalmazást, ha nincs akkor telepítsd fent van a Sony oldalán és a gépen kiírja majd hogy kijött e már rá a ftissítés én valahol azt olvadtam hogy a telefonon nem fogja kijelezni a frissítés
2016. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha nem független a telefon, akkor még meg kell várnod, hogy jóváhagyja a frissítést a szolgáltató
2016. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hajni1427 válasza:

Ugyan ez a gondom csak T2 Ultraval D5303 és 4.3-as rendszerrel! A Voda jóváhagyta, a Sony kiadta, én mégsem tudom frissíteni egyik módon sem!!!

Na ilyenkor mizu?!

2017. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De odáig vagytok azért a frissítésért. Tényleg annyit jelent nektek, hogy 1 szammal nagyobbat ír ki a telefon, vagy a benchmarkt teszt?
2017. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!