Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ennek az angol szövegnek mi a...

Ennek az angol szövegnek mi a lényege?

Figyelt kérdés

Paypal számla nevem szerettem volna megváltoztatni (mert a 3. nevem nem adtam meg regisztrációnál).

Küldtem a személyimről nekik egy képet és ezt válaszolták:


Dear 1 2 3 ,


Thank you for contacting PayPal.


We have reviewed the documentation you provided regarding the name change request. Unfortunately, we are unable to process your request at this time.


In order to complete your name change request process, please confirm how your name should be updated on your PayPal account in a reply to this email. Please confirm:


Your new first name :

Your new middle name :

Your new last name :

Reason for the name change :


Please remember that Personal and Premier accounts cannot have a name change completed if it results in a change in account ownership.


If you have any question, you may also contact our Customer Service by clicking Contact Us at the bottom of any PayPal page.


It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.


Sincerely,

Pradeep

PayPal Compliance Department

PayPal


Írnom kell nekik? Nem vagyok jó angolból.


2016. aug. 17. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az e-mailre válaszolva írd meg, hogy legyen pontosan a neved:


Your new first name :

Your new middle name :

Your new last name :

Reason for the name change : (ide az okát a változtatásnak)

2016. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez hogy nézzen ki pontosan (megszólítás stb.)?


Oknak mit írjak? Angolul nem tudok.

Azért akarok nevet változattani, mert a második keresztnév nem szerepel az adatok között. Márpedig ha utalni szeretnék paypal számlára akkor a névnek egyeznie kell.

2016. aug. 17. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyha Kovács Áron Ákos vagy akkor


First name = keresztnév = Áron

Middle name = második keresztnév = Ákos

Last name = családnév = Kovács


Reason: "I made a mistake and gave only one name at the registration, now I want to fix my mistake"


[link]



"Hello! I made a mistake and gave only one name at the registration, now I want to fix my mistake.


Your new first name :

Your new middle name :

Your new last name :


Thank you for your time!


Sincerely,

Kovács Ákos Áron

2016. aug. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!