Lehet valahogy vasárnap utalni pénzt úgy, hogy még aznap éjfél előtt megjelenjen a számlán?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 00:43
 1/9 A kérdező kommentje:
(elsőre bármennyire is lüke kérdésnek tűnik, ez a kérdés rendkívül fontos nekem)(remélem van megoldás)
2016. szept. 4. 00:51
 2/9 anonim ***** válasza:

Többféle átutalási rendszer működik. Amit te használnál alapból, az a GIRO, ami hétvégén nem működik.

De vannak alternatívák több tízezer forintos díjért. (például a Viber, aminek semmi köze a chatprogramhoz)


Tanulságos:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2016. szept. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

olyat sehol sem olvasok a viber-ről hogy vasárnap is utal pénzt

[link]

[link]

az utóbbi tisztán írja hogy csak munkanapon működik

2016. szept. 4. 01:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont az (volt) a lényege, hogy 0-24 működött ezért a felárért. De lehet, hogy megváltozott.
2016. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha otp, akkor a 7/24. Itt nem kártyaszám kell az utaláshoz.
2016. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OTP-nél, BANKON BELÜL működik a 7/24 és csak akkor, ha mindkét félnek van OTP-s bankkártyája.
2016. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem számlaszám, hanem kártyaszám. Kora van.
2016. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5,7: na, akkor igyál még egy kávét és fuss neki még egyszer :-)


Ugyanis az Otp-nél banki nyitvatartási időszakon kívüli utaláshoz nem szükséges kártyaszám, csak mindkét fél kártyájának a megléte szükséges. Többször utaltak már nekem este fél 10-kor, szombaton, stb, mindig megkaptam a pénzt, de sosem adtam kártyaszámot, csak bankszámla számot. (6-os vagyok)

2016. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4 A VIBER sosem működött hétvégén, éppen ezért már értelmét is vesztette az 1 órás GIRO mellett.


#8 Valóban lehet bankkártyaszámok megadásávval is utalni az OTP-nél 0/24, ugyanis ténylegesen bankkártyák közötti tranzakcióról van szó ez esetben. Régen ez csak így működött, de ha ha te sima utalással is megkapod, akkor valószínűleg megoldották időközben, hogy a rendszer felismerje, hogy van bankkártya és ez esetben automatikusan átalakítsa a tranzakciót kártyás tranzakcióra.

2016. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!