Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem cég vagyok, de mint...

Ha nem cég vagyok, de mint magánszemély 1-10 dolláros értékben rajzokat szeretnék eladni, akkor már "Business" típusú PayPalt kell regisztrálnom?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy "personal" PayPal fiókom van. Ha "business" típusúra lesz szükségem, akkor van lehetőség változtatni ezen vagy feltétlenül újra kell regisztrálnom?

2016. szept. 7. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
asszem, personalról tudsz businessre váltani, visszafelé nem biztos, de az se 100%, hogy kelleni fog neked a business account (én rendszeresen kapok fizetséget ügyfelektől a personal accountomra, igaz, ezek cégek, eBay-en életemben kétszer ha adtam el valamit).
2016. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!