Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyát kell csináltatnom....

JLCS kérdése:

Bankkártyát kell csináltatnom. Melyik bank feltételei szerintetek a legelőnyösebbek?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem miatt kell kártyát csináltatnom. Tíz évvel ezelőtt volt egy OTP-s de megszüntettem,mert fél év alatt kb 5000 ft-ot vettek le,pedig alig volt rajta pénzmozgás. Csak a fizetésem átutalásához muszáj a kártya,ha lehet azonnal leveszem a teljes összeget utalás után

#bankkártya #előnyös feltételek
2016. szept. 17. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Számlavezetési díj minden banknál, bankszámlánál van.

Illetve vannak olyan bankok, ahol 0 ft a számlavezetési díj, ha minimum 150 ezer ft jövedelem ( vagy munkabér?) érkezik a számládra.


Nekem OTP Netszámla csomagom van, igaz, hogy 580 ft a havi számlavezetési díj, de korlátlan ingyenes utalás (ha neten vásárolsz, jól jöhet!), havi 2x ingyenes kp felvét 150 ezer ft-ig (ehhez külön nyilatkozni kell), Mastercard kártya - ennek az éves díját most nem tudom.

Én elégedett vagyok vele.


Fontos, hogy Neked milyen szempontok a lényegesek - pl. nem árt, ha a közelben van a bankfiók, hogy ha valamit mégis személyesen kell elintézni, akkor ne kelljen egy fél várost/országot átutazni.

2016. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Számlavezetési díj minden banknál, bankszámlánál van.

Illetve vannak olyan bankok, ahol 0 ft a számlavezetési díj, ha minimum 150 ezer ft jövedelem ( vagy munkabér?) érkezik a számládra. "


Van ilyen feltetel nelkul is, pl. MagNet bank, Granit bank.


"de korlátlan ingyenes utalás (ha neten vásárolsz, jól jöhet!)"


Neten altalaban kartyaval vasarol a zember, szoval ez nem szamit.


"havi 2x ingyenes kp felvét 150 ezer ft-ig (ehhez külön nyilatkozni kell)"


Ez barmelyik banknal megvan.

2016. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Ismerőseimet kérdezve az OTP A KSH és az FHB volt a népszerű
2016. szept. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!