Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam?...

Melyik bankot válasszam? Melyikkel jarok jobban? OTP Junior kártya, vagy magnet csillag kártyacsomag-ot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bankszámlát nyitni, hogy ha dolgozok oda lehessen utalni a pénzt. 20 éves vagyok, igy szba jott az OTP Banknál a Junior kartya csomag, ami nagyon kevés költséggel jar havi/évi szinten, csak a problémám hogy aut Hallottam nagyon nehrzkes ott az ügyintézés, és a számla módosítás -megszüntetése is szinte halál ott.. Masik lehetoseg a Magnet banknál a csillag kártyacsomag. Ez is keves költséges, es szimpatikus, csak egy noname bank. Azt tudom hihy az OTP 10 év múlva is itt lesz de a nezbank nekem ismeretlen es bizonytalannak tűnik... :/ nagyon örülnék a segítségnek!!!!!

2016. szept. 27. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Korábban én is kacérkodtam a Magnet Bankkal, de az nekem is komolytalannak tűnt.

Én a kettő közül az OTP-t választanám, én anno meg voltam elégedve a Junior számlacsomaggal, ami a bankkártya ingyenessége miatt még olcsóbb is. Azóta már megszüntettem, mert kinőttem belőle, de a számlazárás teljesen símán ment.

2016. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!