Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem látok más választást,...

Nem látok más választást, mint hogy diákhitelt vegyek fel. Szüleim nem szeretném, ha erről tudnának, van erre mód?

Figyelt kérdés

Amennyire telik az erejükből, támogatnak, amiért igazán hálás vagyok, de akárhogy próbálkozom, sajnos nem tudok kijönni ennyi pénzből. 40000 úgy, hogy már a bérleteim kapásból kerülnek 20000-nél többe - ez így nagyon nehéz...

Előző évben még valamit tudtam dolgozni és azzal kiegészíteni, de most bejöttek a specializációs óráim (2 nyelvszakon vagyok, szakfordítói specializáció), reggeltől késő délutánig az egyetemen vagyok, és akkor még tanulni is kellene az óráimra.


A szüleim viszont tudom, hogy rosszul éreznék magukat, ha megtudnák, esetleg megpróbálnának kicsit többet adni, de otthonra is kell az a pénz :( Nem akarom, hogy miattam kerüljenek még nehezebb helyzetbe, ráadásul még bűntudatuk is legyen, meg persze hálátlannak sem akarok tűnni, hiszen minden forintért hálás vagyok, van, akinek ennyit sem tudnak adni.


Van arra lehetőség, hogy a diákhitellel kapcsolatos leveleket ne az otthoni lakcímre küldjék? Páromnál lakom, nem vagyok ide bejelentve, kérhetném szerintetek ezeket ide?


Köszönök minden választ előre is!


2016. szept. 29. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Megadod levelezési címként, így minden oda fog érkezni.
2016. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 30. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Regisztrálj fiókot a diakhiteldirekt.hu oldalon és ott beállítod,hogy minden levél oda menjen elektronikus formában. Én is így csináltam. Ennek ellenére (ha elektronikus értesítőt állítol be) van néhány eset, amikor kötelezően postai úton kell nekik kiküldeni, de ezek olyanok, mint pl. szerződés megszűnése, fizetési felszólítás, stb. Ha rendesen törlesztel, akkor ilyen postai levél nem érkezik. Én is így csináltam mindent és évek óta nem tudják,hogy van diákhitelem. De az is lehet, hogy nyitol egy postafiókot valamelyik postán és levelezési címnek azt adod meg.
2016. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!