Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H banki ügyintézőtők, vagy...

K&H banki ügyintézőtők, vagy hozzáértőtők, hogy lehetséges megváltoztatni, ebankon keresztül is lehet a számlacsomagot?

Figyelt kérdés

Légyszi,ne olyan választ írjatok, hogy hívjam fel őket,vagy menjek be megkérdezni....én is tudom,mit lehet tenni....


De hátha itt is tudja valaki.


Megszűnt a zéró számlacsomag,és mást kellett választani.Én a legegyszerűbbet,legolcsóbbat választöttam, de kiderült, nem jó ez nekem.Módosítani szeretném,egy magasabb színtűre.Ez csak személyesen lehetséges a bankban,ha igen mennyi az átfutási ideje?Ha lehet ebankon kersztül is intézni,hogyan? Köszönöm az érdemi válaszokat!!


2016. szept. 30. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fiókban lehet az ilyet, bár nem vagyok K&H ügyfél. Viszont átfutási ideje nincs. A fiókban azonnal átállítják az ilyeneket.



Viszont én azt javasolnám, hogy a www.bankmonitor.hu vagy a www.bankracio.hu oldalon nézelődj, hátha van jobb ajánlat másik banknál.



Én pl. az Erste Privilégium L csomagját használom.

Ha havi 150 e ft jóváírás érkezik a számládra, akkor szinte teljesen ingyenes.

A jóváírás lehetséges úgy is, hogy valaki pl. a családból utal neked, majd te azt visszautalod neki. Nem muszáj munkabérnek lennie.


Ebben az esetben csak 16 ft/db sms díj van illetve a második évtől egy átlagos mértékű bankkártya éves díj.

2016. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!