OTP Simple csomagban is érvényes a havi 2 (max150000ft-os) pénzfelvétel ATM-ből?

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak számlacsomagok, amihez jár (a párom pl 5x vehet fel ingyen pénzt). Ahol nincs benne, és a többség sztem ilyen, ott a bankban kell nyilatkozni, mert mindenkinek jár egy számlához a havi 2, max 150 ezerig. Csak szólnod kell OTP-nek, hogy te ehhez a sz´mládhoz kéred, mert maguktól nem tudják, hgoy te a Raiffeisennél már nem igényelted-e meg.
2016. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos jár, de szerintem külön kell jelezni (ha van netbank hozzáférés, akkor ott is lehet).

Nekem Simple van, de még azelőtt nyilatkoztam róla és az "megmaradt".

2016. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A korábban már nyilatkoztam.

Akkor ezek szerint az a simple-re is érvényes lesz (mivel a számlám nem, csak a számlacsomag változott.

Van még sok homályos pont ebben a simple-ben :)

Köszönöm a segítségeteket!

2016. okt. 3. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos működik, mert én is csomagot váltottam, mikor kiöregedtem a Jumpból.
2016. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AH már jelezted, akkor jó vagy, igen. A számlához jár, nem a számlacsomaghoz, vagy ha váltasz, akkor is megmarad.
2016. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!