Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Juniornál kapunk sms-ben...

OTP Juniornál kapunk sms-ben értesítést, ha rákerül a számlánkra valamennyi összeg?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 11:06
 1/4 anonim válasza:
"Alapból" nem, de lehet kérni. (Azt hiszem az + költség)
2016. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban plusz költség és valóban lehet kérni.
2016. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a szolgáltatást a mai világban abszolút nem javaslom. OTP Junior esetén SMS díjat is fizetned kell a számlaforgalomról kapott SMS-ek után, és az SMS korunk legtúlárazottabb szolgáltatása. Eközben az OTPdirekt internetes szolgáltatásba belépve ingyen és bérmentve meg tudod nézni az aktuális egyenlegedet, és a tranzakciókat, teljesen ingyen. És ugye internet már szinte mindig rendelkezésre áll, az OTP-nek van okostelefonos app-ja is erre.


Aminek értelme van, az a kártyafigyelő, bár ha jól emlékszem, ott is fizetned kell SMS díjat, de legalább a biztonságot fokozza, mert azonnal kapsz SMS-t a kártyás tranzakciókról. (Igaz, az OTP is köcsög, mert ahelyett, hogy a Direktben megjelenítené a kártyás tranzakciók részleteit, azt csak és kizárólag SMS-ben hajlandó elküldeni.) Számla esetében nincs biztonsági funkciója.


Én is OTP-s vagyok, olyan csomagom van, aminél nem kell külön fizetnem az SMS-ekért, de lemondtam a számlafigyelőt, mert csak idegesített. Kb. 5-10 perc késéssel kapom meg az SMS-t, miután maga a tranzakció végbement, ráadásul azokról az utalásokról is, amiket én indítok. Közben meg egész nap bármikor ne tudok lépni a netbankba.

2016. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van olyan opció is, hogy csak akkor küldjenek smst amikor pénz érkezik a számlára, nem tudom mi az egyszerűbb, kapni egyből egy smst 10ft ért vagy óda ülni a gép elé, előkeresni a papírokat, be irogatni az adatokat, visszaigazolo smst megnézni és utána megnézni, hogy egyáltalán jött e pénz. Én személy szerint sms t kérek, csak akkor ha pénz érkezik, arra minek kérjek, ha veszek boltba valamit és kapom az smst róla
2016. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!