Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Garzonlakást vásárolni Pesten...

Garzonlakást vásárolni Pesten így?

Figyelt kérdés

Papám kint dolgozik kamionsofőrként lassan egy éve, havi 2200 EUR-t keres nettó.

Azon gondolkozunk, hogy vennénk egy garzont nekem Pesten, mert itt tanulok egyetemen.


Kb. 4 millió forint állna azonnal a rendelkezésünkre.


A többit banki hitelből finanszíroznánk. Kb. 9 milliós lakásra gondoltunk, nem kell, hogy nagy legyen. Egyedül laknék benne.


Szerintetek lenne olyan bank, aki adna ilyenre hitelt? Papámmal közösen vennénk fel a hitelt, nekem viszont csak diákmunkás jogviszonyom van.


Természetesen kint bejelentve dolgozik, legálisan, munkaszerződéssel stb.



2016. okt. 7. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
te biztos nem kapsz hitelt.
2016. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Papámra gondoltam elsősorban...
2016. okt. 7. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

O sem, nincs magyar munkaviszonya. A kinti fizetesebol meg a magyar bank nem tud letiltatni.


Amugy 9 millioert megis milyen garzont vennel pesten? Kivancsi vagyok, mert felenk ilyen aron 15 negyzetmeteres szukseglakast lehet kapni...

2016. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kőbányára, Józsefvárosra gondoltam. Esetleg Rákospalota, Újpest.
2016. okt. 7. 23:14
 5/9 A legböszmébb Feri ***** válasza:

9 millióért garzon BP-en?

Jó lesz az 11-12 milliónak is. De inkább 13-14 milla.

2016. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az előbb néztem egy csomó hirdetést. Vannak 10 millió alatt is.


Ingatlan.com-on keress rá. De más oldalakon is hirdetnek.

2016. okt. 7. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Dededede korbe kell jarni a banokat.


Anno en szemelyi kolcsonrol erdeklodtem brit munkaviszonnyal.

Talan a Raiffeisen mondta hogy oke ha 3-6 honap papirom van es a ceg leigazolja, hogy naluk dolgozom.

Sajnos pont volt benne egy holiday 3 hetem, szoval nem lett belole semmi.

2016. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ertem en hogy latsz 10M alatt lakasokat. Azt is megnezted, hol vannak? Ejszaka is haza mernel oda menni?


Valamint elegansan atleptel azon, hogy apukad magyar munkaviszony hijan biztosan nem fog hitelt kapni, mint ahogy te sem, egyetemistakent. De tudod mit, neked drukkolok...

2016. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. Én éltem ezeken a környékeken, korábban már laktam több mint egy évet a Kálvária térnél... Sosem volt semmi bajom.


2. [link]


3. Jelenleg vidéken már van két házunk, ha kell mindkettőt betoljuk jelzálog-fedezetként a hitel mögé.

2016. okt. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!