Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Direkt jelszó nem működik?

OTP Direkt jelszó nem működik?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap még működött a jelszó, most meg már nem. Miért van ez, most megint menjek be az OTP-be és változtassam meg?
2016. okt. 10. 12:40
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem vagy 2 éve ugyanaz a jelszavam van. Az azonosítót és a számlaszámot biztosan jól írod?
2016. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti, egyenként írtam be direkt, leellenőriztem mindent, megpróbáltam vagy 20X, de mindig azt írja, hogy nem helyes az azonosító vagy jelszó, pedig tuti hogy ezzel léptem be pár napja, és akkor utaltam is meg minden, nem értem
2016. okt. 10. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
mostanában elég hülye az otp, elmentett számlaszámomra ma folyamatosan visszadobja, hogy nem jó, mert nem 16 vagy 24 számjegy. Pedig de.
2016. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy csak azért rosszalkodik nekem is, ha nálad sem jó. Ma úgysem tudnék elmenni a bankba, csak holnap, szóval megvárom akkor hogy este/reggel működik-e
2016. okt. 10. 13:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam másik böngészővel, ott simán beengedett, na ez fura, de legalább jó
2016. okt. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!