Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem értek az ilyenekhez, hogy...

Nem értek az ilyenekhez, hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Életemben először fogok használni bankkártyát és csak annyit szeretnék megnézni,hogy mennyi egyenleg van rajta. OTP Juniorom van. Milyen opciókkal fogok találkozni? Miután megnéztem az egyenleget,hogy adja ki a kártyát a gép? Ne nézzetek hülyének,tudom hogy furi hogy a mai világban van még ilyen nyomi,mit én.

2016. okt. 10. 23:07
 1/6 A kérdező kommentje:
a pénzautómatáról beszélek
2016. okt. 10. 23:08
 2/6 anonim ***** válasza:

ATM-ben még sosem néztem meg egyenleget, így ebben konkrétan nem tudok segíteni. De egészen biztos egyértelmű, nem olyan sok opció közül lehet válogatni.

Netbankod nincs? Ott is megnézheted az egyenleged.

Vagy itt:

[link]

2016. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó,de szuper! Köszönöm!!!
2016. okt. 10. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ATM-ek díjat számolnak fel az egyenleg lekérdezéséért (lehet, hogy rosszul tudom), de a neten biztos, hogy ingyen tudod lekérdezni.
2016. okt. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem, jól tudod. Visz lóvét az atm egyenleglekérdezésnél. Tényleg inkáb netbankon nézd meg. Ha atmezel akkor betolod a kártyát, pinkód, választasz Magyar nyelvet, megkérdi mi kéne, itt tudod választani a kp felvétet, vagy az egyenleg lekérdezést akár. Én valamennyit fel szoktam venni, annyi, hogy kérdezi, bizonylat kell-e, itt még egy igen, aztán köpi a lóvét, papírt, kártyát te pedig végeztél.
2016. okt. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!
2016. okt. 11. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!