Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal Bankszámlaszám hozzáadá...

PayPal Bankszámlaszám hozzáadása? Jól csináltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van aktivált PayPal fiókom, eBay-en vásárolgatok már pár éve, viszont most kaptam rá x HUF összeget amit a Withdraw Opcióval elvileg ráutaltama számlámra...


Kellett egy bankszámlaszám!


Oda írtam a magyar OTP-s számom. Így rendben lesz? Ugyan olyan formában ahogy pl a munkáltatómnak adtam meg a számlaszámom.


Plusz kérte a bank nevét oda ezt írtam.: OTP Bank Nyrt.


Ha minden rendben mennyi idő mire megérkezik a pénz a számlámra? Illetve vesz e le valamennyi összeget úgy mint pl egy magyar átutalásnál


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. okt. 25. 16:05
 1/1 A kérdező kommentje:

IGEN! Minden rendben volt!


(Ezt a kommentet azért írtam ide, hogyha véletlen valaki így járna tudja, hogy így rendben van a dolog!)

2016. dec. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!