Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jött meg a pénz a...

Miért nem jött meg a pénz a Tippmixpro fiókomra, amit utaltam rá?

Figyelt kérdés
Na hát azzal kezdeném, hogy OTP-s vagyok, és netbankon keresztül csináltam. Megadtam mindent úgy, ahogy kellett, nem hibáztam, nem írtam el semmit és át is néztem 5x. Az OTP-s fiókomba kaptam üzenetet is, hogy végre van hajtva az átutalás. A Tippmixpro-s fiókomba beléptem, de az egyenlegem még mindig 0 Ft ott. Most csinálom elsőnek, lehet hogy várni kell vele pár órát, mire oda is ráteszik? Előre is köszi a segítséget.

2016. okt. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mostanában utaltad, akkor várhatsz szerdáig.
2016. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár órát?

Pár napot!

Egy dolog az utalás, más a lekönyvelése a pénznek.

2016. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A sikeres banki átutalást követően az összeg várhatóan 1-4 munkanapon belül átkerül a közleményben megadott felhasználónevedhez tartozó belső egyenlegedre."


Tehát, ha ma utaltad, akkor pár óra, mire maga a pénz megérkezett a Szerencsejáték Zrt. számlájára, és innentől kezdve 1-4 munkanap. Ez azt jelenti, hogy legkorábban szerdán, legkésőbb utána hétfőn érkezik meg.


Célszerűbb bankkártyával fizetni, mert úgy gyorsabb, és egyszerűbb is.

2016. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kártyával ?

1 perc !

2016. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek most nem tudtam igazából, hogy melyiket válasszam, de most már a bankkártyás feltöltésre megyek akkor :D
2016. okt. 30. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!