Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 23 évesen, kezes nélkül,...

23 évesen, kezes nélkül, kaphatok autóhitelt?

Figyelt kérdés

Esetleg lízinget?

A kinézett autó 2-2,4 millió között van, ha befizetem az önerőt megadják vagy nem?

Vagy jobban járok,ha 1 milliós személyi kölcsönből veszek egy kocsit? Azt tudom,hogy 1 milliót kapok.


2016. okt. 31. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha van munkad, akkor szerintem minden tovabbi nelkul kaphatsz. A kor szerintem nem szamit.
2016. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A korod nem annyira èrdekes. Kèrdès mennyi az önerőd ès mennyi az igazolható jövedelmed. Szemèlyi kölcsönből kocsit venni meg aztàn hatalmas pènzügyi tudatlansàgra utal, szòval ìgy fiatalon alàirtad a halàlig tartò hiteledet. "Gratulàlok". Bàr a magyar tàrsadalombòl nem lógsz ki ezzel annyira.
2016. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

mi a fenének veszel 2 milliós autót, ha nincs rá pénzed?!


Tudom menőzni kell a csajoknak meg a haveroknak valamivel, de az, hogy eladósodsz 5-10 évre, az nem menő!

2016. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ mennyi a kereseted, és mennyire tartja biztosnak a bank hogy ahol dolgozol ott nem tesznek lapátra csőd vagy egyéb miatt. Manapság majdnem még a fenekedbe is benéznek a hitelkérelem elbírálása közben.
2016. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Netto 170 000 Ft az utóbbi időben amit kapok és sokkal kevesebbre kaptam már egyszer 900 000Ft személyi kölcsönt amire 1 150 000-et fizettem vissza fix törlesztővel! Úgy hogy ennyit a személyi kölcsönös hülyeségről meg tudatlanságról! Ezeket inkább az mondja,aki már pórul járt vagy fogalma sincs róla. Nagyobb pénznél nem igen lehet,hogy jóval többet kell vissza fizetni és úgy éri meg!


Te meg miért laksz házban?! Nem hinném,hogy volt annyi félre tett pénzed,amiből kompletten önállóan hitel nélkül építetted volna.. kb ilyen értelmiségű a minek drága autó ha nincs pénz mondandód..


Én úgy tudom vagy pár éve úgy volt,hogy 25 év alatt nincs kezes nélkül autóhitel. Önerőként annyit fizetek be amennyit kell + rá tolok.. mondjuk legyen 460 000Ft az önerő és 500 000-at adok. Azt gondolom,hogy 170-ből ki lehet fizetni.

2016. okt. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!