Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az elbírálási idő egy...

Mennyi az elbírálási idő egy hitelkártyaigénylésnél?

Figyelt kérdés
Akarok igényelni egy hitelkártyát, arra lennék kíváncsi mennyi idő az elbírálás, lehetőleg olyan írjon akinek van saját tapasztalata. Otp.

2016. nov. 1. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Cibnél nekem kb 16 óra volt, tekintve, h jó ügyfél vagyok ;)
2016. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, de azt tudom, hogy szeptember első hetében igényeltem online hitelkártyát az OTP-től, és még azon a héten hívtak, hogy az előzetes hitelbírálat pozitív lett (formalitásból mondták, hogy ezt később még módosíthatja a bank, de szerintem ez az esetek 99%-ban nem jellemző). Utána már csak a kártya legyártására kellett várni, és egy héttel később már át is vehettem a szerződés aláírása mellett. Amúgy nekem volt már OTP-s számlám, arra kapom a fizetésemet is, gondolom ez gyorsította az eljárást.
2016. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!