Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nincs értékpapír számlám,...

Ha nincs értékpapír számlám, és van kb.400 ezer forintom hol érdemes lekötni? Lehet még pl. kincstárjegyet venni? Számla nélkül?

Figyelt kérdés
nem szeretnék ezért sehol semmit nyitni, hova érdemes tenni?

2016. nov. 3. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A Kincstárjegyet nem tudom, de a legtöbb banknál a bankszámlához lehet nyitni ingyenes számlavezetéssel Takarékszámlát. Ennek úgy tudom, de nem biztos - picit magasabb a kamata, mint a normálé.
2016. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
otp t messze kerüld el. van 3 féle értékpapírom és abból 2 már a névértékét sem éri. arról nem is beszélve hogy ilyen olyan címszó alatt vonogatnak le kezelési költségeket arra is.
2016. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek:

- Az értékpapír számlának van számlavezetési díja, természetes, hogy levonják.

- "van 3 féle értékpapírom és abból 2 már a névértékét sem éri. " Gondolom, hogy ezek részvények - arról viszont nem az OTP tehet, hogy a részvények ára esik.

Nekem is van HUMET - NUTEX részvényem, OTP értékpapír számlán, de eszembe nem jutna az OTP-t szidni azért, mert olyan hülye voltam, hogy HUMET-et vettem anno. Bármelyik másik banknál lenne, akkor is ugyanolyan keveset érne...

2016. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!