Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi cégről érkezik a...

Angéla0 kérdése:

Külföldi cégről érkezik a fizum payoneer kártyára Ami össze van kapcsolva a bankszámlámmal, amit le van inkasszózva. Hogyan tudom leválasztani, hogy közvetlen a külföldi kártyára kapjam?

Figyelt kérdés

payoneer kártya egyből küldi a bankszámlámra a fizum

hogyan tudom le választani, a számlám? csak a payoneer kártyára szeretném kapni


2016. nov. 4. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Írj a Payoneer ügyfélszolgálatnak, hogy ezentúl nem bankátutalással, hanem a feltöltős kártyára szeretnél pénzt kapni és megírják mit kell tenned. (Azt, hogy a számládon inkasszó van, inkább ne kösd az orrukra. Nem kell indokolnod, miért akarsz váltani.)

Nekem annak idején új fiókot kellett regisztrálnom, hogy kártyát kapjak és a kifizető cégtől kérelmeznem, hogy ezt rajtuk keresztül tehessem meg. De úgy nézem, sok minden változott a Payoneer-nál mostanában.

2016. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!