Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ANGLIÁBAN bankkártyát megszünt...

ANGLIÁBAN bankkártyát megszüntetni mennyi idő? Lent

Figyelt kérdés

Kellett igényelnem bankkártyát, mert arra kapom a fizumat, minden hónap utolsó napján. Fel akarok mondani, mihelyt megkapom a következő fizetésem, de akkor jönnöm kellene haza kb azonnal.

Szóval bankkártyát megszüntetni mennyi idő? Kell oda is időpont vagy csak bemegyek, esetleg online is elintézhető?


Mert túl hamar nem szüntethetem meg mert nem kapnék fizetést... de mivel a munkaadóm adja a szállást, ha felmondok, jönnöm kell, így maradni sem tudok ügyeket intézni.


Mit kellene tennem?


2016. nov. 11. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 15 perc volt kb.

Bementem a bankba, mondtam hogy szeretném megszüntetni a számlám. Szóban kérdezték mi az oka, aláírtam 1-2 papírt, odaadták készpénzben a teljes összeget, és le volt tudva a dolog.

2016. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Es ha tobb szazezernyi forintnak megfelelo font van rajta a megszuntetesnel mondhatom h ezt most mind vegyuk le v elobb kellene?

Nem tudom van e valami hatat h mennyit vehetek le egyszerre

2016. nov. 11. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom, de nekem 4000 fontot minden gond nélkül odaadtak készpénzben.
2016. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az szuper koszonom. Azert aggodtam mert nekem az eddigi egyetlen bankos ugyintezesem a fiok nyitas volt es 3 hetet kellett varnom mire idopontot kaptam...
2016. nov. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!