Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CIB Ingatlan Alapok alapjána...

A CIB Ingatlan Alapok alapjának indexe miért megy folyamatosan lefele pl. az utóbbi éveben? Ha jól tudom az ingatlanok ára folyamatosan fölfele ment

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de úgy tudom ezek olyan ingatlan bérbeadások, hogy mondjuk közért kiveszi x évre az ingatlant ami a banké, és akkor az le van fixálva szerződésben, hogy mennyiért veszik ki. Na most közben hiába mennek fel a lakás ingatlanok, ha a boltokból, raktárakból túlkínálat van, és ha szerződésben le van fixálva mondjuk az ár évekre. Ráadásul ingatlan és ingatlan között is lehetnek különbségek, mert más egy lakás, és más egy raktár bérlés, elhelyezkedés, stb.



Mondom nem értek hozzá, lehet butaságot írtam.


Kérdezz rá a banki befektetési tanácsadónál, mitől függ ennek a befektetési alapnak az értéke.

2016. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert a válság előtt bevásároltak mindenféle hatalmas ingatlan projektekből, amiknek egy része bedőlt, és most nem igazán forgalomképesek.


Itt ne arra gondolj, hogy pár tucat lakás van a portfólióban, hanem mondjuk egész félkész lakóparkok, vagy félkész ipari ingatlanok.

2016. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!