Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merjek bevállalni havi 250.000...

Merjek bevállalni havi 250.000-es fizura 81.000 Ft lakáshitelt?

Figyelt kérdés
2007. nov. 18. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hányan vannak a 250000-re,és hogy hány évig fizetnéd vissza a kölcsönt.
2007. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mások kevesebb fizura is bevállalnak ennyit, ha muszáj. Azt kell eldöntened, mennyire muszáj.
2007. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés: Ha megszűnik a munkahelyed, elbocsátanak, vagy ki kell lépned, ha lesérülsz, vagy történik bármi, akkor van-e esélyed fizetni a havi 81.000 Ft-ot, azaz tudsz-e pikkpakk váltani.
2007. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nálam is kb ez a helyzet, bár az össze részletet nem ismerem. Én úgy döntöttem hosszas vívódás után, hogy addig vállalok hitelt, amíg fiatal vagyok és rugalmas, és nem utolsó sorban még könnyebben találok új munkát vész esetén.
2007. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Merész húzás lenne. És hosszú időre leterhelnéd a családi kasszát.

Szerintem nem szabad olyan dologra felvenni hitelt, ami nem hoz pénzt és nem termeli ki legalább a törlesztését.

A lakás csak viszi a pénzt, a kocsi is. Nagy butaság ilyenre hitelt vállalni, csak a bank jár jól.

Más kérdés, hogy ha befektetni akarsz, mondjuk lakást veszel, és azt ki tudod adni 81ezerért, akkor már te is jól jársz, mert 20 év múlva lessz egy lakásod, amit nagyrészt más fizetett ki.

Viszont ha mindíg csak fizeted a részletet, és nem tudsz félrerakni , a büdös életbe nem jutsz egyről a kettőre,

2007. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
31%
Nagyon sok az a 81000 Ft. Hitelügyintéző vagyok ha kérdésed van írj. e-mail:maczika88@citromail.hu. Amúgy 18 bankkal állok kapcsolatban. Biztos van jobb megoldás is.
2008. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
A nyagy része így is megmarad, ennek a töredékéből is meg lehet élni. Én a havi hatvenezres fizetésemből 30 ezret fizetek a lakásra és így is ki lehet jönni.
2008. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az sem mindegy, hogy férfi vagy-e, vagy nő. Ha nő vagy, és terveztek még gyereket, akkor amíg otthon leszel a babával, és csak a GYED-et/GYES-t kapod, akkor keres-e majd annyit a férjed, hogy fizetni tudjátok a törlesztést.
2008. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyen mellette élet és jövedelemkiesés biztosítás.
2010. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
4%

Soha ne vegyel fel semmilyen hitelt!!!!!!!!!!!!

Ez egy ordogi kor,nekem is van jo fizum volt,aztan megszunt a parom munkahelye,kiment kulfoldre,ott majdnem elvesztette a kezet,az en fizetesem csokkent,a svajci frank meg csak emelkedik.Soha nemtudod mi leszz.

2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!