Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkaphatom e a lakáshitelt?

Megkaphatom e a lakáshitelt?

Figyelt kérdés
6millio a lakàs az önerőm 1.5millió havi nettó keresetem 160ezer
2016. nov. 26. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Önmagában ez elegendő lehet (mind az önerő, mind a fizetésed elégnek tűnik, ha nincs másik hiteled).


De a 6 milliós lakás elég olcsó, ha azért ennyi, mert nem fogalomképes helyen van, akkor előfordulhat, hogy a bank magasabb, akár 30-40% önerőt is kér, esetleg pótfedezet bevonását.



Fel kell hívni egy pár szimpatikus bankot, és kérni egy előzetes hitelbírálatot, akkor kiderül, hogy mire számíthatsz, ezt ingyen megcsinálják neked.

2016. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen más hitelem a lakás pedig vidéken van még itt néha akad ennyiért ingatlan
2016. nov. 26. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Ha esetleg arra kerül a sor, hogy megigényeled a hitelt, jelenleg kb mekkora törlesztőrészletet tudnál vállalni a havi törlesztésre?


Csak azért kérdezem, mert ismerek egy trükköt, amivel bizonyos feltételek mellett minimalizálni lehet a hitel kockázatát, valamint akár kamatmentes hitelkonstrukció is elérhető. Ez lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de kb 2 éve mi is így vettünk fel 4 milliós, lényegében kamatmentes lakáshitelünket.


Nem vagyok ügynök, meg semmilyen érdekem nem származik ebből, csak segíteni szeretnék.


Üdv.

2016. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, nem vagy ügynök, de a végén ki fog derülni, hogy egy barátod pont lakástakarékkal foglalkozik, és azzal olyan zseniális konstrukciót lehet elérni, hogy a lakás ingyen lesz, és még egy ferrari ára is a kérdező zsebében landol...
2016. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátom lakástakarékkal foglalkozna, nem mondanám el, hogy az LTP nyitási díját (ami nem kis összeg, és amiből ugyebár a jutalékukat kapják a közvetítők) meg lehet spórolni :)
2016. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én írtam ki korábban, érdemes elolvasni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


A hitelközvetítők nem mondanak el ilyen trükköket. És tényleg csak segíteni szeretnék.


Üdv.

2016. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!